امیرحسین اقا سید میرزابزرگ

استاد

متخصص نرم افزار آباکوس(Abaqus) | هایپرمش(HyperMesh)

نام و نام خانوادگی امیرحسین اقا سید میرزابزرگ
کد استاد
توضیحات

رشته تحصیلی

من، امیرحسین اقا سید میرزابزرگ، متولد سال 1371 هستم.

سال 1390 از دبیرستان نخبگان علامه طباطبایی فارغ التحصیل شده و همان سال در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ادامه تحصیل پرداختم. در ترم 2 دوره کارشناسی، به واسطه یکی از همکاران پدرم، با نرم افزار آباکوس آشنا شدم. دوره کاراموزی 1 خود را در مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو (ipco) گذراندم . در آنجا نیز با مهندسینی آشنا شدم که برای انجام محاسبات سازه ای، بطور گسترده ای از نرم افزار آباکوس استفاده می کردند. با مشاهده کاربرد های وسیع آباکوس در صنعت و تحقیقات دانشگاهی، در ترم 5 کارشناسی، همزمان با شروع به یادگیری آباکوس از روی کتاب های موجود در بازار، درس المان محدود را گذراندم. پس از آن دوره کاراموزی 2 خود را نیز در مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو گذراندم. در آن دوره، اولین پروژه صنعتی خود را با استفاده از نرم افزار آباکوس انجام دادم.

پس از اتمام دوره کارشناسی، با استفاده از امتیاز دانشجوی ممتاز، در سال 1394، در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف، دوره کارشناسی ارشد را آغاز کردم. با توجه به تجربیاتی که از یادگیری اباکوس با استفاده از کتاب و هلپ نرم افزار داشتم، در ترم اول دوره کارشناسی ارشد، با همکاری دوستانم، اقدام به راه اندازی سایت femex.ir با هدف تولید محتوای آموزشی برای نرم افزار اباکوس کردم .

 

سوابق آموزشی

از آنجایی که با توجه به تجارب بدست آمده تا آن زمان، بهترین راه آموزش آباکوس را تولید ویدیو های با کیفیت و مفهومی که همراه با پشتیبانی هستند می دانستم، هدف اصلی خود و سایت را تولید ویدیو های آموزشی در سطوح مختلف قرار دادم. از آن زمان تا کنون، علاوه بر تولید ده ها ساعت ویدیو آموزشی نرم افزار آباکوس برای سایت فمکس، با سایت های فرادرس و مکتب خونه هم همکاری داشتم. همچنین از ابتدای راه اندازی سایت فمکس، در بخش پرسش و پاسخ سایت، به سوالات بازدید کنندگان بطور رایگان جواب داده ام. علاوه بر تمام فعالیت های فوق الذکر در حوزه آموزش دیجیتال، از مهر سال 1396، با همکاری انجمن های علمی دانشکده مکانیک دانشگاه های شریف، امیرکبیر و گروه detec، اقدام به برگزاری دوره های حضوری کرده ام.

عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
عنوان دسته بندی سطح آموزش قیمت
Google Analytics Alternative