بسته آموزشی سالیدورکس|طراحی ورق های فلزی در محیط sheet metal|کدافزار

سالیدورکس > آموزش سالیدورکس میانه

بسته آموزشی سالیدورکس|طراحی ورق های فلزی در محیط sheet metal|کدافزار
قیمت: 35,000 تومان
کد محصول: 602
زمان: 3:19:00 ساعت

حجم فایل: 639.96 MB | نوع فایل: zip

می آموزیم:

طراحی ورق های فلزی در محیط sheet metal نرم افزار solidworks 2019

در این دوره ی کاربردی قصد داریم که در قالب مثال های کاربردی فرمان های موجود در محیط شیت متال نرم افزار سالیدورکس رو با هم بررسی کنیم و کاربرد و نحوه ی استفاده از هر یک از آن ها را خدمت شما ارائه کنیم تا با استفاده از مطالب این دوره قادر به طراحی تمامی ورق های فلزی خود باشید.

این دوره به سه بخش اصلی تقسیم شده که در بخش اول با طراحی ورق های فلزی و نحوه ی ایجاد لبه ها و خم های خاص با استفاده از فرمان های bend, jog, miter flange, edge flange, hem, Fold. loft bend unfold, sheet metal gusset corner, آشنا میشیم و نحوه ی استفاده و کاربرد هر یک از آن ها را در مثال های مختلفی ارائه خواهیم کرد و با استفاده از فرمان flatten نمای گسترده آن ها را تهیه می کنیم.

فیلم رایگان بخش اول

 

در بخش دوم یک سری دیگر از فرمان ها را بررسی می کنیم که برای تبدیل یک قطعه ی سه بعدی به شیت متال کاربرد دارد مانند فرمان convert to sheet metal و بعد از آن یک سری از فرمان های تکمیلی رو از جمله rip، hole، vent swept flange، miter flange را بررسی می کنیم.

فیلم رایگان بخش دوم

 

در بخش سوم به بررسی فرمان forming tool و نحوه ی ایجاد فرم های مختلف در ورق می پردازیم و با استفاده از کتابخانه ی نرم افزار نیز یک سری از فرم های موجود را فراخوانی کرده و از آن ها در طراحی های خود استفاده می کنیم.

فیلم رایگان بخش سوم

 

سر فصل دوره:

آشنایی و تسلط بر فرمان های

Base flange,swept flange,Bend, jog,miter flange,edge flange,, hem,,cross break,sheet metal gusset,forming tool,flatten,Convert to sheet metal,corner,Rip,hole,vent,loft bend,fold,unfold

 

پس از خرید محصول، جهت دانلود روی گزینه "دیدن فایل ها" در همین صفحه و یا "دانلود فایل ها " در دسته بندی "فیلم های من" در قسمت"پروفایل" کلیک نمایید.


راهنما  لطفا برای درج نظر و یا سوال به موارد زیر توجه کنید:

  • قبل از طرح پرسش  خود ، سوالات دیگر را مطالعه بفرمایید.
  •  کلمات فارسی را فارسی و انگلیسی را انگلیسی بنویسید.
  •  سوالتان بدون ابهام  و کامل باشد.
  • اگر میخواهید عکسی را همراه سوال آپلود نمایید  میتوانید لینک آن را در متن بگذارید و یا از گزینه  ارسال تصویر  استفاده کنید.

 

مرجان معماری: 1398-09-04 12:31:08

علت اینکه برخی اندازه ها توی محیط اسکچ رنگشان بنفش میشه چیه؟

مدیر سایت: 1398-09-04 12:33:13

قید اضافه

حمیدرضا کویری: 1399-04-18 12:18:33

سلام

کاربرد قید width توی advanced matesمحیط اسمبلی چیه؟

یه کاربردی که دیدم اینه که دو تا صفحه کناری یه جسم رو با دو تا صفحه کناری جسم دیگه انتهای میکنند، جسمه میفته وسط دیگری. خواستم کاربردهای دیکشو‌ بدونم؟

مدیر سایت: 1399-04-18 12:18:58

کلا همینه

وسط در وسط کردن سطوح گاهی میشه مثل مثالی که خودتون گفتید گاهی هم با دو سطح صاف و یه سطح دایروی استفاده میشه مثلا یه سوراخ ممولی و یه سوراخ لوبیایی دارید و میخاید بندازیدشون روی هم سطوح جانبی لوبیایی و سطح دایروی سوراخ رو میگیرید و width میکنید.

درج دیدگاه


Google Analytics Alternative