بسته آموزشی سالیدورکس|تهیه نقشه های مهندسی در محیط Drawing|کدافزار

سالیدورکس > آموزش سالیدورکس مقدماتی

بسته آموزشی سالیدورکس|تهیه نقشه های مهندسی در محیط Drawing|کدافزار
قیمت: 90,000 تومان
کد محصول: 601
زمان: 3:50:00 ساعت

حجم فایل: 703.29 MB | نوع فایل: zip

می آموزیم:

تهیه نقشه های مهندسی در محیط Drawing نرم افزار solidworks 2019

در این دوره قصد داریم که در قالب مثال های کاربردی، فرمان های موجود در محیط نقشه کشی نرم افزار سالیدورکس 2019 را با هم بررسی کنیم و با کاربرد هر یک از آن ها در نقشه های مهندسی آشنا شویم تا بتوانیم در طراحی های خود از آن ها استفاده کنیم. از مثال های ساده شروع می کنیم و اصول کلی نقشه کشی رو گام به گام خدمت شما معرفی می کنیم.

در بخش اول فراخوانی نماهای مورد نظر را در محیط نقشه کشی به روش های مختلفی انجام می دهیم و بعد از فراخوانی نماها اندازه گذاری آن ها را انجام می دهیم و بعد از آن اصول کلی نقشه کشی برای نمایش جزییات بیشتر نقشه رو از جمله ایجاد سکشن و دیتیل و بریک را ارائه می کنیم.

فیلم رایگان اول

فیلم رایگان دوم

 

 

در بخش دوم جزییات بیشتری رو ارائه می کنیم از جمله اعمال تلرانس های عددی و هندسی و کاربرد و اهمیت آن ها را ارائه می کنیم و از سیمبول های مختلف نقشه کشی استفاده می کنیم.

در بخش سوم که شما با اصول کلی اشنا شدید وارد جزییات بیشتری میشیم از جمله اینکه چگونه یک کادر اختصاصی را برای نقشه ها ایجاد کنیم و یا اینکه اندازه ها به چه صورت و با چه فاصله ای از نمای موردنظر قرار بگیرد

در آخرین بخش تهیه ی نقشه از مجموعه های مونتاژی را خواهیم داشت و اصول کلی تهیه ی اینگونه نقشه ها را ارائه کرده و مثال های کاربردی وکاملی رو انجام می دهیم

فیلم رایگان سوم

 

سرفصل دوره:

آشنایی با فرمان های:

STANDARD view، Model view، Projected view، Auxiliary view، Section view، Removed ، ،section، Detail view، Break view، Crop view، Smart dimension، Model item، Note، Balloon، ، Surface finish، Weld symbol، Hole callout، Geometric tolerance، Datum feature، Center ، line، Area hatch، Table، Bill of material، Sheet format، Title block

و در نهایت انجام پروژه های عملی و کاربردی

 

پس از خرید محصول، جهت دانلود روی گزینه "دیدن فایل ها" در همین صفحه و یا "دانلود فایل ها " در دسته بندی "فیلم های من" در قسمت"پروفایل" کلیک نمایید.


راهنما  لطفا برای درج نظر و یا سوال به موارد زیر توجه کنید:

  • قبل از طرح پرسش  خود ، سوالات دیگر را مطالعه بفرمایید.
  •  کلمات فارسی را فارسی و انگلیسی را انگلیسی بنویسید.
  •  سوالتان بدون ابهام  و کامل باشد.
  • اگر میخواهید عکسی را همراه سوال آپلود نمایید  میتوانید لینک آن را در متن بگذارید و یا از گزینه  ارسال تصویر  استفاده کنید.

 

درج دیدگاه


Google Analytics Alternative