بسته آموزشی طراحی قالب تزریق پلاستیک -Core & Cavity + Mold Tooling Design|کدافزار

آموزش کتیا CATIA > محیط Mold Tooling & Core-Cavity

بسته آموزشی طراحی قالب تزریق پلاستیک -Core & Cavity + Mold Tooling Design|کدافزار
قیمت: 75,000 تومان
کد محصول: 511
حجم ویدئو: 696.06 MB
زمان: 132 دقیقه

این آموزش دارای فایل ضمیمه می باشد. که اطلاعات آن در زیر آمده است. و در صورت خرید محصول شما می توانید آنها را دانلود کنید:

حجم فایل: 696.06 MB
نوع فایل: rar

می آموزیم:

گرچه بدون محیط Mold tooling Design  و  Core & Cavity Design در کتیا می توان طراحی قالب انجام داد اما وجود ابزار هایی که می تواند از ابتدا یک قالب خام و آماده و از همه مهمتر وابسته و پارامتریک در اختیار شما بگذارد و تا مرحله آخر که قالب نهایی می شود سرعت کار شما دو چندان می شود .

توجه کنید که دو محیط     مکمل همدیگر هستند . هر قالب از جمله قالب های تزریق پلاستیک نیاز به دو کفه قالب دارد که این مهم با کمک ابزار های محیط Core & Cavity Design قابل اجراستو در نهایت می توان مجموعه قالب خود را در محیط  Mold Tooling Design نهایی کرد.

اینکه یک قطعه از قالب خارج می شود یا نه و اینکه سطوح دارای شیب مناسب هستند یا نه و کدام سطح دارای شیب نمی باشد و خط جدایش قالب بهینه است یا خیر و اینکه چگونه از خط جدایش به سطح جدایش قالب باید رسید ، همه و همه در محیط های طراحی قالب کتیا قابل دستیابی است.

خوب است بیان شود که اگر هدف شما طراحی قالب های دایکست هست به دلیل شباهت زیاد آن به قالب های تزریق پلاستیک می توان از این دو محیط استفاده کرد.

همچنین اگر هدف  شما طراحی قالب باشد فرقی نمیکند چه قالبی باشد ، محیط Core & Cavity Design به شما کمک می کند که به راحتی دو کفه قالب را ایجاد کنید، بنابراین محیط Core & Cavity Design  خاص طراحی قالب های پلاستیک نیست .

این سری فایل آموزشی، یک مجموعه از بسته آموزشی جامع کتیا میباشد .

enlightened این فیلم ­ها توسط  جناب آقای مهندس محمدرضا علی پور حقیقی هنگام برگزاری کلاس­ های خصوصی تهیه گردیده است.

نمونه فیلم های رایگان این محیط:

فیلم 1

فیلم 2

Core and Cavity + Mold Tooling Design catia


راهنما  لطفا برای درج نظر و یا سوال به موارد زیر توجه کنید:

  • قبل از طرح پرسش  خود ، سوالات دیگر را مطالعه بفرمایید.
  •  کلمات فارسی  را فارسی و انگلیسی را انگلیسی بنویسید.
  •  سوالتان بدون ابهام  و کامل باشد.
  • اگر میخواهید عکسی را همراه سوال آپلود نمایید  میتوانید لینک آن را در متن بگذارید و یا از گزینه  ارسال تصویر  استفاده کنید.

 

نیلوفر علیزاده: 1398-09-04 10:15:28

سلام

در محيط مونتاژ وقتي قطعات رو قيد گذاري ميكنم قيد اعمال ميشه ولي نشون داده نميشه و فقط در درخت طراحي قرار داره مي خواستم ببينم دوستان راه حلي دارن؟؟

مدیر سایت: 1398-09-04 10:21:59

سلام.

مطمئناً تو محیط اسکچر هم قیدهای هندسی نشون داده نمیشه. باید تو محیط اسکچر، ابزار visualization, گزینه مربوط به قید هندسی رو فعال کنید. تو محیط Assembly هم مشکلت حل میشه.

درج دیدگاه


Google Analytics Alternative