بسته آموزشی محیط نقشه دوبعدی- Generative Drafting|کدافزار

آموزش کتیا CATIA > محیط درفتینگ Drafting

بسته آموزشی محیط نقشه دوبعدی- Generative Drafting|کدافزار
قیمت: 85,000 تومان
کد محصول: 502
زمان: 88 دقیقه

این آموزش دارای فایل ضمیمه می باشد. که اطلاعات آن در زیر آمده است. و در صورت خرید محصول شما می توانید آنها را دانلود کنید:

حجم فایل: 291.00 MB
نوع فایل: rar

می آموزیم:

هر آنچه یک نقشه دو بعدی استاندارد لازم دارد در محیط Drafting کتیا پیش بینی شده و شما می توانید با سرعت و بصورت کاملا پارامتریک و وابسته نقشه های دو بعدی را ایجاد کنید . این قابلیت وجود دارد که محیط نقشه کشی را با کمک استانداردهای موجود به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید  تا هم نقشه ایجاد شده استاندارد باشد، هم با سلیقه شما همسان باشد و این باعث سرعت در انجام کارهای تکراری می گردد.

برای ایجاد نقشه می توان از Solid ،  Surface ، ابرنقاط و حتی مدل سیمی استفاده کرد ، گرچه Solid بهترین نتیجه را خواهد داد و بعد از آن سطح و در مراحل بعدی ابر نقاط و مدل سیمی ..

یکی از از قابلیتهای عالی نرم افزار کتیا ایجاد نقشه های دو بعدی است .

نقشه های دو بعدی با تمام استانداردها و ریزه کاری ها در کتیا بصورت پارامتریک و وابسته به قطعه اصلی ممکن می باشد .

نحوه ایجاد نماهای مختلف ( نمای اصلی ، نمای بالاسر ، نمای جانبی،...)،  نحوه ایجاد نمای کمکی، انواع برش در قطعات و یا مجموعه ها،  ایجاد جزئیات و detable در نقشه ، ایجاد کادر و جدول دلخواه و یا استفاده از کادر و جدول آماده ، اندازه گذاری و تلرانس گذاری، ایجاد علامت جوش و یا صافی سطح و هر آنچه که در یک نقشه دو بعدی نیاز است ، در این مجموعه قابل دسترس است.

 

آموزش این محیط بصورت کاملا کاربردی است و اطمینان داریم بعد از فراگیری این محیط از ایجاد نقشه های دو بعدی در کتیا لذت خواهید برد.

این سری فایل آموزشی، یک مجموعه از  بسته آموزشی جامع کتیا میباشد .

enlightened این فیلم ­ها توسط  جناب آقای مهندس محمدرضا علی پور حقیقی هنگام برگزاری کلاس­ های خصوصی تهیه گردیده است.

نمونه فیلم رایگان این محیط:

فیلم 2

مشاهده فیلم های آموزشی کتیا

Generative Shape Design catia


راهنما  لطفا برای درج نظر و یا سوال به موارد زیر توجه کنید:

  • قبل از طرح پرسش  خود ، سوالات دیگر را مطالعه بفرمایید.
  •  کلمات فارسی  را فارسی و انگلیسی را انگلیسی بنویسید.
  •  سوالتان بدون ابهام  و کامل باشد.
  • اگر میخواهید عکسی را همراه سوال آپلود نمایید  میتوانید لینک آن را در متن بگذارید و یا از گزینه  ارسال تصویر  استفاده کنید.

 

یاسمین جعفری: 1398-07-08 14:53:49

   سلام روزتون خوش یه سوال داشتم میخوام لینک نقشه تومحیط درفتینگ رو عوض کنم ارورمیده حتی نماها همه آبدیت شده هستن و اسم لینک جدید ونقشه دوبعدی هم عوض کردم چیکار کنم؟

مدیر سایت: 1398-07-08 15:04:09

در حالت کلی در کتیا این امکان در نظر گرفته نشده برای اینکه شما بتونید یک قطعه رو ازش نقشه تهیه کنی نما گیری کنی و اندازه گذاری کنید،و حالا بخواید با یه قطعه دیگه نقشه ها رو تعویض کنید-یعنی مجددا نما ها براتون تو موقعیت مورد نظر قرار بگیره اندازه ها وجود داشته باشن و ....  در کل امکان این که بتونید لینک نقشه رو به قطعه جدید متصل کنید خیلی کمه.

درج دیدگاه


Google Analytics Alternative