3DVIA Composer

تری دی ویا کامپوزر (3DVIA-Composer ) یک محصول از شرکت داسو سیستم میباشد که بر روی توسعه نوشتن 3D، چاپ و نشر، و ابزار میزبانی برای بازارهای حرفه ای و مصرف متمرکز شده است و یک مجموعه کامل ارتباط فنی است که به کاربران اجازه معرفی محصول به صورت سه بعدی را میدهد.
 همچنین کاربران میتوانند تصاویر دوبعدی و انیمیشین های سه بعدی با وضوح بسیار بالا را برای حمایت از انواع  روشهای مختلف تحویل کالا از قبیل مدارک فنی و دستورالعمل کار سه بعدی و فروش ..ایجاد نمایند.

 امروزه توسعه دهندگان  محصول به دنبال کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان و افزایش مزیت رقابتی به وسیله 3DVIA Composer (نسل جدیدی از نرم افزارهای نوشتن محتوا 3D ) هستند .

همچنین این محصول یک پلتفرم بسیار کارآمد در زمینه تولید انیمیشن های مونتاژ، دستورات تعمیر و نگهداری و ارتباطات بازاریابی فراهم کرده است. 3DVIA Composer بر اساس یک معماری سبک از نوع XML طراحی شده است که  به کاربران غیر فنی نیز این امکان را می دهد که تصاویر دویعدی و سه بعدی تحویل محصول را به طور مستقیم از داده های CAD ایجاد نمایند.

از طریق قدرت تعاملی 3D، تولید کنندگان می توانند ارتباطات فنی محصول را به طور موثر تر تولید کنند که به شرکا و مشتریان در  درک و حفظ اطلاعات کمک کند.

3DVIA Composer اجازه کنترل و مدیریت مالکیت معنوی محصول خود را به کاربر می دهد. با تنظیمات "حق مدیر" ، تولیدکنندگان محتوا میتوانند دسترسیها را هنگام بازی با بازیکن 3DVIA Composer مدیریت کنند و یا با تکنولوژی "secure3D"  میتوانند مانع از کپی برداری و سرقت اثر شوند.

 

مراجع


wikipedia

 

Google Analytics Alternative